ARTENLUX

Interiéry na klíč

Zabýváme se výrobou interiérů na míru, kuchyní, všestavěných skříní, pergol, koupelen či jiného zakázkového nábytku na míru.

Sledujeme nové trendy ve výrobě, inovace v technologii výroby, v kování či v materiálech a to hned zapracováváme do našich projektů a běžného výrobního postupu.

Interiéry na klíč

Co všechno děláme?

Věnujeme se nejen bytovým interiérům, ale taky těm komerčním a kancelářím. Na zakázku vyrobíme jakýkoliv atypický nábytek.

Vaše prostory budou příjemné na pobyt, plně funkční a kvalitně vyrobené na míru tak, aby Vám sloužily dlouhá léta. Prezentaci máme v krvi a víme jak nejlépe docílit toho, aby vaše interiéry splňovaly funkci užití a zároveň lahodily oku a vytvářely pocit klidu, pohody a přívětivosti.

Nechte vše v naší režii a sami uvidíte, že naše práce mluví sama za sebe.

2. Výběr materiálu

Po odsouhlasení designu, vyřešení všech technických formalit se pustíme do výběru přesných materiálů, výroby potřebných vzorků a k odsouhlasení technické dokumentace. Po sumarizaci projektu zahajujeme výrobní proces.

3. Výroba a dodání ostatních prvků

Výroba zakázkového nábytku probíhá v naší dílně v Rosicích u Brna, kde pracujeme s různými materiály jako je lamino, lamináty, lak, masiv, dýha, kov či sklo.

Masivní dřevo či dýhu dle požadavků zpracujeme mořením do požadovaných odstínů. Kromě toho zabezpečíme všechny doplňky jako spotřebiče, osvětlení, obklady, výmalbu a elektrické práce. Stačí říct, co vše je potřeba.

4. Doprava, montáž a realizace

V rámci realizace na klíč zařídíme dopravu a montáž pro jednoduchý a rychlý instalační proces. Čistota a úklid po práci je samozřejmostí. Pak už vás necháme, ať si svůj nový interiér můžete vychutnat a užívat plnými doušky. 

Interiéry na klíč

Jak je to s cenou? 

Cena nezávislé konzultace je 1200 Kč bez DPH + případné cestovní náklady. Cena za celkový projekt komplexního interiéru se řeší individuálně dle velkosti a náročnosti zakázky. Pro přesnou kalkulaci nás prosím kontaktujte.

Orientační ceny návrhu

   5000 Kč bez DPH za jeden pohled pokoje v 3D fotografické kvalitě. Celý pokoj Vás tak může vyjít na 10 až 15 000 Kč bez DPH. Záleží od velikosti pokoje a počtu požadovaných vyobrazených uhlů.

Počítá se i s případnými změnami a alternativami. Je důležité doladit vše tak, aby jste byli nadmíru spokojeni a dobře se vám pak bydlelo.

   3000 Kč bez DPH za pokoj sketch, rozmístnění a uspořádání.

Designový návrh zdarma

Naši klienti vědí, že u nás mají tu výhodu, že co si společně naplánujeme a nakreslíme, to si v naší dílně i sami vyrobíme. Můžou se tak spolehnout na kompletní dodání služby na klíč pod křídly jednoho dodavatele a ušetřit si čas, náklady i nervy, které kombinace různých dodavatelů může mnohdy obnášet.

Navíc mají tu výhodu, že v případě, že s námi chtějí řešit celý projekt komplexně a nechají realizaci plně v naší režii, designový návrh jim nebude účtován.

Co zahrnuje celková cena?

  • Počáteční konzultaci či osobní schůzku
  • Zaměření prostoru
  • 3D design
  • Technickou dokumentaci

V případě realizace na klíč tato se cení individuálně dle navrhnutého designu.

Cenění pak zahrnuje veškerý materiál, kování, dopravu, výrobu, montáž, osobní setkávání během výroby, garanci.

Nebudete mít radost z nízké ceny, když budete mít nízkou kvalitu.

Reference

Řekli o nás…

Je mi vždy potěšením pracovat s Lucií a jejím týmem na našich projektech v Praze. Spolupracovali jsme dva roky a v nadcházejících letech se určitě budeme těšit na další pokračování. Lucie vždy velmi pohotově reaguje na dotazy a e-maily, které jsou pro mě nejdůležitější, abych rychle zvládla koordinaci svých projektů. Kromě toho je cenou konkurenceschopná, lze o ní diskutovat a tak mít dopředu reálnou představu o tom, jestli společně projekty můžeme opravdu vyhrát. Jsem za tuhle spolupráci velmi ráda.

Peggy Chieng, CreativeLab