ARTENLUX

Interiéry na klíč

Zabýváme se výrobou interiérů na míru, kuchyní, vestavěných šatních skříní, interiérových dveří, pergol, koupelen, obývacích pokojů a dalšího zakázkového nábytku.

Sledujeme nové trendy ve výrobě, inovace v technologii výroby, v kování, dřevu a jiných materiálech a ihned je zapracováváme do našich projektů a běžného výrobního postupu, abychom vám doručili vždy ten nejlepší výsledek.

Co všechno děláme?

Interiéry bytů, domů i kanceláří

Věnujeme se nejen bytovým interiérům, ale také komerčním prostorům a kancelářím. Na zakázku vyrobíme jakýkoliv atypický nábytek.

Ve vašich nových prostorech se budete cítit příjemně, zároveň získáte plně funkční a kvalitně vyrobený nábytek na míru. Naším cílem je, aby vám vše sloužilo dlouhá léta.

Prezentaci máme v krvi a víme jak nejlépe docílit toho, aby vaše interiéry splňovaly funkci užití a zároveň lahodily oku a vytvářely pocit klidu, pohody a přívětivosti.

Nechte vše v naší režii a sami uvidíte, že naše práce mluví sama za sebe.

Výroba a realizace – moderní kuchyň v bílé, Vacenovice

Zakázkové interiéry

Jak to probíhá?

1. Návrhy interiérů

Designem vše pouze začíná. Dle rozhovoru s vámi a zaměření konkrétních prostor navrhneme design interiéru, který odpovídá vašim představám, ergometrických parametrům a už od pohledu cítíte, že se vám tu bude skvěle žít a pracovat.

Práci na designu ukončíme v momentu vaší stoprocentní spokojenosti.

2. Výběr materiálu

Po odsouhlasení designu a vyřešení všech technických formalit se pustíme do výběru přesných materiálů, výroby potřebných vzorků a k odsouhlasení technické dokumentace. Po sumarizaci projektu zahajujeme výrobní proces nábytku nebo celého interiéru na zakázku.

3. Výroba a dodání ostatních prvků

Výroba zakázkového nábytku probíhá v naší dílně v Rosicích u Brna, kde pracujeme s různými materiály jako je lamino, lamináty, lak, masiv, dýha, kov či sklo. Masivní dřevo či dýhu dle požadavků zpracujeme mořením do požadovaných odstínů.

Kromě toho zabezpečíme všechny doplňky jako spotřebiče, osvětlení, obklady, výmalbu a elektrické práce. Stačí říct, co vše je potřeba.

4. Doprava, montáž a realizace

V rámci realizace na klíč zařídíme dopravu a montáž pro jednoduchý a rychlý instalační proces. Po dokončení prací samozřejmě vše uklidíme, abyste mohli prostor rovnou začít využívat. Pak už vás necháme, ať si svůj nový interiér vychutnáte a užijete plnými doušky.

Kolik to stojí?

Cena interiéru na klíč

Protože každý projekt potřebuje svoje, cenu za návrh a finalizaci interiéru nebo nábytku řešíme vždy individuálně. Nejdříve si zavoláme a na základě velikosti a náročnosti zakázky vám sdělíme cenu a následný postup. Pro vaši představu orientační cena za jeden render je 5000,- Kč bez DPH.

Pro přesnou kalkulaci nás prosím kontaktujte.

S námi to máte komplet

Vaše největší výhoda s námi? To, co si společně naplánujeme a nakreslíme, vám také sami vyrobíme v naší dílně.

Můžete se tak spolehnout na kompletní dodání služby na klíč pod křídly jednoho dodavatele a ušetřit si čas, náklady i nervy, které kombinace různých dodavatelů může mnohdy obnášet.

Návrh – luxusní byt s prvky zlaté, Praha

Reference

Řekli o nás…

Je mi vždy potěšením pracovat s Lucií a jejím týmem na našich projektech v Praze. Spolupracovali jsme dva roky a v nadcházejících letech se určitě budeme těšit na další pokračování. Lucie vždy velmi pohotově reaguje na dotazy a e-maily, které jsou pro mě nejdůležitější, abych rychle zvládla koordinaci svých projektů. Kromě toho je cenou konkurenceschopná, lze o ní diskutovat a tak mít dopředu reálnou představu o tom, jestli společně projekty můžeme opravdu vyhrát. Jsem za tuhle spolupráci velmi ráda.

Peggy Chieng, CreativeLab