Artenlux

O nás

Jsme výrobní společnost složena z profesionálů, kteří pevně věří v otevřenou komunikaci a dlouhodobé vztahy s našimi klienty. Věříme v sílu precizní lidské práce, individuální přístup a především v dotažené detailní zpracování interiérů.

O čem je ARTENLUX?

Zaměřujeme se na návrhy interiérů a výrobu nábytku na míru. Navrhujeme design a provádíme kompletní rekonstrukce komerčních a bytových prostor. Spolupracujeme s dalšími návrháři interiérů, architekty nebo přímými klienty. Působíme po celé ČR a v rámci EU.

Mezinárodní projekty koordinujeme od vytvoření designu přes přímou výrobu, výběr materiálů, zajištění logistických služeb, včetně vytvoření veškeré povinné technické dokumentace, až po dohled na místě během instalace. To vše v naší dílně v Rosicích u Brna.

Pokud hledáte plně vybavený a zkušený tým, který dokáže proměnit vaše vize v realitu, jsme tu pro vás!

Náš tým

Pevně věříme v otevřenou komunikaci a dlouhodobé vztahy s našimi klienty založené na absolutní spolehlivosti a důvěře.

Náš tým má specializovanou infrastrukturu pro poskytování služeb místním i mezinárodním klientům bez omezení na konkrétní destinaci. Projekty přizpůsobujeme vašim individuálním potřebám od fáze konzultace a tvorby designu, přes přímou výrobu. Díky naší filozofii „Jedno zavolání vyřeší vše“, naši klienti šetří nejen svůj čas, ale mají zaručené i nadstandardní výsledky.

Lucie Strechová

Jednatel firmy

 

Lucie je jednatelka, interní projektový a PR manažer a celkově je hybnou sílou celé firmy. Mluví několika jazyky, žila v různých zemích a díky své práci procestovala svět.

Miluje organizování všeho druhu, spolunavrhování a zařizování interiérů a práci s dřevem.

Proto má nejraději přímý výrobní proces nábytků, interiérů. Její neoddělitelnou součástí jsou knihy a věčná touha učit se novým věcem.

Jiří Slavíček

Ředitel výroby

 

Jiří je náš ředitel produkce a je to muž na správném místě. Jeho cílem je, vždy dobře a kvalitně odvedená práce, na kterou může být náležitě pyšný.

Nebojí se kombinovat různé druhy materiálu, poradí si tak s nakreslením designového návrhu jako s jeho konstrukčním zpracováním a celkový výsledek musí být vždy perfektní.

Jeho silné stránky jsou všestrannost, přesnost, spolehlivost a preciznost! Svou práci má rád a každý projekt bere zodpovědně.

Jiří Merel

Vedoucí dílny

 

Jiří je náš vedoucí dílny, stolař a profík se svém oboru.

Pohybuje se v něm už více než 20 let a že ho práce i po tolika letech pořád baví, je vždy vidět na kvalitním výsledku.

Je zodpovědný, precizní, má cit pro detail a oblibu v přírodních materiálech propojených do moderního stylu.

Vše výrobně vymyslí, zhotoví a výsledek vždy stojí za to!

Naše dílna