Artenlux

Zakázkové výrobě se věnujeme 15+ let

Pevně věříme v otevřenou komunikaci a dlouhodobé vztahy s našimi klienty. Jsme tým složený z profesionálů, kteří znají sílu precizní lidské práce, dbají na individuální přístup a především dotažení detailního zpracování při designu, výrobě a finální realizaci interiérů.

Design, výroba a realizace s ArtenLux

Zaměřujeme se na návrhy interiérů a výrobu nábytku na míru. Navrhujeme design a provádíme kompletní realizace komerčních a bytových prostor. Spolupracujeme s dalšími návrháři interiérů, architekty nebo přímými klienty. Působíme po celé ČR a v rámci EU.

Mezinárodní projekty pro vaši firemní prezentaci na výstavách a veletrzích koordinujeme pod značkou ARTENLUXexpo – od vytvoření designu přes přímou výrobu, výběr materiálů, zajištění logistických služeb, včetně vytvoření veškeré povinné technické dokumentace, až po dohled na místě během instalace. To vše z naší dílny v Rosicích u Brna.

Pokud hledáte plně vybavený a zkušený tým, který dokáže proměnit vaše vize v realitu, jsme tu pro vás!

Kdo zajišťuje vaše interiéry

Zakládáme si na přímé komunikaci, absolutní spolehlivosti a důvěře. Náš tým má specializovanou infrastrukturu, díky které poskytujeme návrhářské, výrobní a realizační služby místním i mezinárodním klientům. Bez omezení konkrétní destinace.

Projekty přizpůsobujeme vašim individuálním potřebám od fáze konzultace a tvorby designu, přes přímou výrobu až po finální instalaci na místě. Díky naší filozofii „Jedno zavolání vyřeší vše“, naši klienti šetří nejen svůj čas, ale mají zaručené i nadstandardní výsledky.

Lucie Strechová

Jednatel firmy

 

Lucie je jednatelka, interní projektový a PR manažer a celkově je hybnou silou celé firmy. Mluví několika jazyky, žila v různých zemích a díky své práci procestovala svět.

Miluje organizování všeho druhu, spolunavrhování a zařizování interiérů a práci s dřevem.

Proto má nejraději přímý výrobní proces nábytků a interiérů. Její neoddělitelnou součástí jsou knihy a věčná touha učit se novým věcem.

Jiří Slavíček

Ředitel výroby

 

Jiří je náš ředitel produkce a je to muž na správném místě. Jeho cílem je vždy dobře a kvalitně odvedená práce, na kterou může být náležitě pyšný.

Nebojí se kombinovat různé druhy materiálu, poradí si s nakreslením designového návrhu i s jeho konstrukčním zpracováním tak, abyste s výsledkem interiéru byli nadmíru spokojeni a bylo vám v něm příjemně.

Jeho silné stránky jsou všestrannost, přesnost, spolehlivost a preciznost! Svou práci má rád a každý projekt bere zodpovědně.

Jiří Slavíček - Ředitel výroby ArtenLux
Tým ArtenLux na výstavní expozici

Jiří Merel

Vedoucí dílny

 

Jiří je náš vedoucí dílny, stolař a profík se svém oboru. Pohybuje se v něm už více než 20 let a že ho práce i po tolika letech pořád baví, je vždy vidět na kvalitním výsledku.

Je zodpovědný, má cit pro detail a oblibu v přírodních materiálech propojených do moderního stylu.

Vše výrobně vymyslí, zhotoví a dodá vám důkladně vyrobený nábytek přesně podle vašich představ.

Naše dílna